Forex
İlgilendiğiniz konuyu seçin:

Dövizlerdeki Hareketlilik Nasıl Kazanca Dönüştürülür?

Dövizlerdeki Hareketlilik Nasıl Kazanca Dönüştürülür?

Döviz kurlarındaki dalgalanmalar belli bir seviyenin üzerinde bilgi sahibi olan yatırımcılar için avantajdır. Zira döviz yatırımcıları, elde ettikleri yatırım karlarının tamamını çeşitli para birimleri arasında oluşturulan çiftler üzerinden elde ederler. Döviz üzerindeki hareketlilikten kasıt da döviz kuru ve paritenin dalgalanması anlamına gelir. USD/EUR paritesinin karşılığı yani fiyat seviyesi döviz kurudur. Kurdaki hareketliliği kazanca çevirmek için belirli başlı bilgilerin bilinmesi, deneyimlerin kazanılması gerekmektedir. Yukarıda elde aldığımız USD/EUR paritesind...

Devamını Okuyun

Son Yorumlar

    Döviz Yatırımı Facebook Döviz Yatırımı Twitter
    Yasal Uyarı

    DovizYatirimi.net adresi, Türkiye'de piyasalara yeni başlangıç yapacak olan yatırımcılara bilgi vermek için yayın yapmaktadır. Site içerisinde bulunan hiçbir bilgi, yorum ve tavsiye, yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ve müşterileri arasında imzalanan yatırım danışmanlığı sözleşmeleri kapsamında sunulmaktadır.

    Döviz Yatırımı platformunda bulunan yorum ve tavsiyeler, site yazarının kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, sizin mali durumunuz ve risk – getiri tercihinizle uyumlu olmayabilir. Bu nedenle yalnızca burada yer alan bilgilere göre yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun olmayan sonuçlar doğurabilir!

    www.DovizYatirimi.net adresi içerisindeki tüm ziyaretçiler yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır!